top of page

VENETA CUCINE אודות

VENETA CUCINE הינה חברה בבעלות משפחתית אשר נוסדה לפני יותר מחמישים שנה וצמחה בעקביות במשך השנים עד שהפכה מחברה מקומית קטנה לקבוצה בין לאומית מובילה. כיום VENETA CUCINE הינה יצרנית המטבחים הגדולה ביותר באיטליה. החברה, אשר מהווה דוגמה מעולה לתעשייה איטלקית מהשורה הראשונה, התרחבה עם השנים הודות לחזונו של המייסד הניצב עדיין בראש החברה.

מטרתנו הינה ייצור מטבחים איכותיים ופונקציונאליים על ידי מעצבים מומחים אשר הופכים את המטבח ליצירת אומנות 

החברה נוסדה ב-1967 במחוז טרוויזו שליד ונציה. מפעלי הייצור של החברה כוללים מבנים בשטח כולל של 120,000 מ"ר; מפעל בביאנקדה (TV), המכיל את משרדי ההנהלה ומפעל ייצור, מפעל גימור עץ בקודיסאגו – לונגורנה (BL), ומפעל בסן ביאג'יו די קלאלטה (TV) המוקדש למוצרי CARNATO.

הקבוצה מעסיקה למעלה מ-700 עובדים, אשר משימתם לעצב, לייצר, לנהל ולהפיץ 10 מערכות ו-40 דגמים המבוססים על 5 מבנים שונים, עם 300 שילובים שונים של צבעים וחומרים. עובדה זו מאפשרת בחירה מתוך מגוון אין-סופי של גרסאות בהתאמה אישית ושיווק של לא פחות מ-90,000 מערכות מטבח מדי שנה. 100% חשמל ממקורות מתחדשים, חשיבה ירוקה : איכות, בטיחות, סביבה. תבנית עיצוב חדשנית, טכנולוגיות חדשות, מחקר מתמשך, פרויקטים יחודיים, כמו כל אחד מאיתנו, מערכות חכמות, חברה בינלאומית, אולמות תצוגה ביותר מ-50 מדינות, 400 דגמים של משטחים אנטי בקטריאלים BBS.

מוצרי VENETA CUCINE משווקים באמצעות רשת הפצה רחבה ,למעלה מ-1,200 משווקים מיומנים ביותר באירופה, אסיה, אפריקה, צפון אמריקה ובדרומה. החברה פיתחה קשרי עבודה הדוקים ביותר עם רשת מפיצים בין-לאומיים המעניקים שטח בלעדי למוצריה ומסוגלים לבטא את האופי ואת האישיות של המותג שעליהם אין עוררין.

במספרים VENETA CUCINE

numeri-stabilimento.jpg

5 PRODUCTION FACILITIES

numeri-impiegati.jpg

MORE THAN 850 EMPLOYEES

numeri-varianti.png

MORE THAN 300 FINISHES OPTIONS COLORS AND TEXTURES

numeri-cucine.jpg

90,000 COMPLETE KITCHENS/YEAR

Veneta Cucuine worldwide
Israel flag1.jpg

ב-2008 הקבוצה הכניסה לשימוש את קו הייצור האוטומטי לחלוטין , המייצר ארבע סוגים שונים של רכיבים מוגמרים וארוזים עבור יחידות מטבח: כיסויים, מדפים, משטחי עבודה ודלתות לארונות.
בפברואר 2015 הנהיגה VENETA CUCINE חידוש טכנולוגי חשוב במערכת הייצור שלה, עם השלמת ההתקנה של מחסן אוטומטי לגמרי. המחסן תוכנן במיוחד כדי לתת מענה לצרכיה של החברה בכל הנוגע לאחסון, טיפול והפצה של הרכיבים המוגמרים. מערכת אחסון אוטומטית חדשה זו מסייעת בשיפור נוהלי הטיפול הפנימיים ובמקסום השימוש בשטח, ונוסף לכך מבטיחה כי הלקוחות יוכלו לאתר את ההזמנה שלהם במהלך כל אחד משלבי הייצור והמשלוח.
בהמשך, בשנת 2016, הציגה החברה את LOTTO1, מערכת אוטומטית הפועלת בשיטת "בדיוק בזמן" (JUST-IN-TIME) לקיטום וגימור קצוות של מרכיבים ברמת התאמה אישית גבוהה ביותר, במטרה לתת מענה מדויק אף יותר לצורכי הלקוחות.
בתחילת 2019 הושלמו עבודות הבנייה של המפעל החדש ב Olmi di San Biagio di Callalta  מפעל זה מתמקד בייצור משטחי ה- CARNATO, הדגם החדש ביותר של משטחי עבודה למטבחים.

חטיבת העץ

מקור חומרי הגלם שלנו הינו עצים אירופיים כגון אלון, דובדבן, ערמונים, מילה ואלמון. עצים אמריקניים כגון אלמון TOULIPIER ואורן צהוב מארצות הברית ו-YESQUERO NEGRO מבוליביה.

אנו מקפידים לכרות את העץ בעונה הנכונה, כלומר אך ורק כאשר העץ נמצא במצב של מנוחה, קרי בחורף. במהלך חודשי החורף, הסוכר שבעצים הופך לעמילן המפחית את רגישותם של העצים לפגיעות של מזיקים (חרקים או פטריות). מזיקים אלה גורמים לעיתים קרובות לנזק תמידי למבנה ולצבע הטבעי של העץ. 

החומרים

6,000 קודים
420 גימורים של משטחי עבודה
10 מערכות
40 דגמים
עץ
צבע בתנור(מט או מבריק)

צבע מטלי

סופט ציפוי ננו  

גימור משי

ננו פניקס של חברת Arpa
פורמייקה
פולימר מט

זכוכית (מט או מבריק)
גימור COLORBOARD
®BBS אנטי-בקטריאלי
נירוסטה
300 אפשרויות גימור שונות מבחינת הצבע והמרקם.
אפשרויות אין-סופיות להתאמה אישית.

standard-tuv-9001.png

Quality Management System.

UNI EN ISO 9001

standard-tuv-14001.png

Environmental Management System.

UNI EN ISO 14001

standard-tuv-45001.png

Occupational Health and Safety Management System. ISO 45001

standard-it-11674.png

"Made in Italy" certification

תקני איכות

בשנת 2003 קיבלה VENETA CUCINE אישור ISO 9001 המבטיח את איכות המוצר ושביעות רצון הלקוח; בשנת 2012 החברה קיבלה אישור ISO 14001 הודות לתהליכי הייצור שלה והשימוש בחומרים שנועדו לשמור על הסביבה; בשנת 2013 קיבלה Veneta Cucine אישור OHSAS 18001 (כיום ISO 45001), המתמקד בבריאות ובבטיחות במקום העבודה; לבסוף, בשנת 2019, החברה קיבלה את אישור CATAS/COSMOB, כמפורט ב-UNI 11674, לייצור רהיטים "MADE IN ITALY".

בנוסף, בשנת 2006 הייתה החברה מהראשונות שהציגה מערכת צביעה על בסיס מים במערכת סגורה המבטיחה את אותה איכות מעולה תוך הפחתה דרסטית של פליטת חומרים רעילים. בשנת 2003 קיבלה VENETA CUCINE אישור ISO 9001 ממכון הבדיקות הגרמני היוקרתי TÜV. צעד חשוב נוסף קדימה בהבטחת בטיחות הצרכן המקסימלית נעשה בשנת 2011. המטבחים של VENETA CUCINE היו המוצרים הראשונים (והיחידים) שטופלו בטיפול הבלעדי של BBS® ANTI-BACTERIA המכונה BACTERIA BLOCKER SILVERGUARD, אשר מיושם על כל משטחי העבודה משטחי למינציה אחרים העלולים לבוא במגע עם מוצרי מזון: משטחי עבודה, מסגרות ותחתיות מגירות.

ISO
Green thinking
modello-231.png

Veneta Cucine משתמשת במודל ארגון ניהול ובקרה (מה שנקרא "מודל 231") כנדרש בצו החקיקה האיטלקי מס. 231 מיום 8 ביוני 2001.

הצו קובע את תחום אחריות פעילותן של החברות בנושאים הפועלים מטעם או בשם החברות כגון דירקטורים, מנהלים ועובדים וכן על ידי נושאים הנמצאים ביחסי שיתוף פעולה. כאשר הם פועלים תחת שליטה או ניהול של נושאים האחראים לאותם.

עם הצגתו של מודל 231, מתחייבת  Veneta Cucine  לספק קו התנהגות שיש ליישם ולכבד בכל פעולה המתבצעת בתוך החברה עצמה.

BBS
standard-green-thinking.jpg
standard-green-thinking-logo.jpg
green-thinking-verniciatura-badge.png

חשיבה ירוקה

VENETA CUCINE מחויבת לפרויקטים שהינם פרויקטים של מחיה במובן הרחב של המילה ולתרומה לקיימות. אנו משתמשים בתרכובות עץ ממוחזרות ב-100% עבור האלמנטים המרכיבים את המטבחים שלנו ובחומרים אשר אינם יוצרים חוסר איזון סביבתי. כמו כן, אנו משתמשים בשיטות ייצור כגון צביעה מבוססת מים במעגל רציף, עם רמות פליטה נמוכות ביותר של חומרים מזיקים. בבסיס מדיניותה של החברה נמצאת "החשיבה הירוקה", פילוסופיה אקולוגית המקדמת חידושים, אשר לא רק מחזקים את השימושיות של המוצרים שלנו, אלא גם מסייעים בהפחתת הזיהום ובהגנה על בריאות המשתמש. עכשיו, המטבח נלחם בחיידקים לאחרונה חדר מונח חדש לשיח ב-VENETA CUCINE. "חשיבה ירוקה" היא חשיבה ידידותית לסביבה בשירותה של החדשנות, והיא מובילה לסביבה בריאה יותר ומבטיחה את רווחת המשתמש, נוסף על חיזוק הפונקציונליות של מוצריה של החברה. אחד הרעיונות החדשים המעניינים ביותר הוא BBS® BACTERIA BLOCKER SILVERGUARD, סימן מסחרי אשר נוצר עבור טיפול אנטי-בקטריאלי באמצעות יוני-כסף. הטיפול ניתן למשטחים שעברו למינציה ומפחית את גידול החיידקים ב-99.9%. יתרונה הגדול של המערכת הוא בכך שהעוצמה האנטי-בקטריאלית אינה משתנה עם הזמן, מכיוון שהכסף אינו מגיע בצורה של נוזל; במקום זאת, בעת חדירתו לחומר הוא נאטם בתוך החלקיקים, וכך אינו מתאדה.

green-thinking-materiali-sostenibili.png

MATERIALS THAT MITIGATE ENVIRONMENTAL IMBALANCES

such as 100% regenerated wood agglomerates.

green-thinking-energia-pulita.png

CLEAN ELECTRICITY, IN OTHER WORDS, FROM RENEWABLE SOURCES

used at Veneta Cucine’s manufacturing sites.

green-thinking-basse-emissioni.png

METHODOLOGIES THAT EMIT EXTREMELY LOW AMOUNTS

OF HAZARDOUS SUBSTANCES

such as continuous- cycle

water-based painting.

green-thinking-energy-manager.png

ENERGY MANAGER

to promote interventions

aimed at energy efficiency

We employ 100% recycled wood composites for the elements that make up our kitchens, as well as materials that do not create environmental imbalance. Also, we use production methods such as continuous-cycle water-based painting with extremely low emissions of harmful substances.

PRECISELY REDUCTION FORMS THE “COMMON THREAD” CONNECTING THE VARIOUS MEASURES UNDERTAKEN BY THE COMPANY IN TERMS OF SUSTAINABILITY. THE DECISION TO DRAW UP THE FIRST SUSTAINABILITY REPORT IN 2021 ENABLED AN INTERNATIONALLY RECOGNISED STANDARD TO BE USED TO REPORT ACTIVITIES CARRIED OUT.

BBS® BACTERIA BLOCKER SILVERGUARD הוא התוצאה של מחקר מתקדם ממושך בנושא סניטציה באמצעות טיפולים הכוללים שימוש במתכות יקרות. כסף הוכח כמתכת האפקטיבית ביותר מבין המתכות האלה עוד מימי קדם. כיום נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר כדי להפוך את המתכת היקרה הזו לננו-חלקיקים שנמרחים על משטחים ומשחררים את יוני-הכסף. היונים הורסים את קירות התא של החיידקים, משבשים את חילוף החומרים שלהם ומונעים מהם להתרבות. במילים אחרות, בשלב הראשון הופכים את החיידקים לבלתי מזיקים, ולאחר מכן מונעים מהם להתרבות במהירות, כך שהם נעלמים לחלוטין מן המשטחים הבאים במגע עם המזון וממשטחי העבודה במטבח שעברו למינציה. כתוצאה מכך ונטה קוצ'ינה מייצרת מטבחים אמינים, עמידים ומתוכננים בצורה ארגונומית: שובי עין מבפנים ומבחוץ הודות לתרבות הארגונית המפותחת ביותר שלה.

VENETA CUCINE מתהדרת בנפח ייצור יוצא דופן. כל אחד מן המוצרים שלה מיוצר תוך הקפדה על רמות האיכות הגבוהות ביותר ומייצג את הטכנולוגיות המתוחכמות ביותר ואת הכישורים הטובים ביותר של אנשי המקצוע. אמינות ועיצוב אטרקטיבי הם מה שמייחד את סדרת המוצרים. המוצרים מתחלקים לתחומים של טעם אישי ומעוצבים כולם באופן יפהפה – בין אם מדובר בסגנון המודרני ביותר ובין אם מדובר בקווים מסורתיים, הכוללים בכל זאת את המאפיינים החדשים ביותר.

BBS

bbs-ricerca-antibatterica.png
standard-blueboard.png
bottom of page