אודות veneta cucine

Veneta Cucine היא חברה בבעלות משפחתית אשר נוסדה לפני יותר מחמישים שנה וצמחה בעקביות במשך השנים, עד שהפכה מחברה מקומית קטנה לקבוצה רב-לאומית חשובה. כיום היא היצרנית החשובה ביותר של ריהוט מטבח באיטליה. החברה, המהווה דוגמה מעולה לתעשייה איטלקית מהשורה הראשונה, התרחבה עם השנים הודות לחזונו של המייסד שלה, הניצב עדיין בראש החברה.

מטרתינו היא לייצר מטבחים בעזרתם של אומנים מומחים כדי ליצור מגמות חדשות ולהפוך את העיצוב לערך נגיש.

החברה נוסדה ב-1967 במחוז טרוויזו שליד ונציה. מתקני הייצור של החברה כוללים מבנים בשטח כולל של 100,000 מ"ר; המפעל בביאנקדה (TV), המכיל את משרדי ההנהלה ומתקן ייצור, מתקן גימור העץ בקודיסאגו – לונגורנה (BL), והמתקן בסן ביאג'יו די קלאלטה (TV), המוקדש למוצרי Carnato. הקבוצה מעסיקה למעלה מ-500 עובדים, אשר משימתם לעצב, לייצר, לנהל ולהפיץ 10 מערכות ו-40 דגמים המבוססים על 5 מבנים שונים, עם 300 שילובים שונים של צבעים וחומרים. עובדה זו מאפשרת בחירה מתוך מגוון אין-סופי של גרסאות בהתאמה אישית ושיווק של לא פחות מ-60,000 מערכות מטבח מדי שנה.

נעים להכיר VENETA CUCINE

נגן וידאו

veneta cucine במספרים

המוצרים של Veneta Cucine משווקים באמצעות רשת הפצה נרחבת – למעלה מ-1,000 משווקים מיומנים ביותר באירופה, באסיה, באפריקה, בצפון אמריקה ובדרומה. החברה פיתחה קשרי עבודה הדוקים ביותר עם רשת של מפיצים בין-לאומיים המעניקים שטח בלעדי למוצריה והמסוגלים לבטא את האופי ואת האישיות של המותג, שעליהם אין עוררין.

0
מ"ר המפעל
0
שנות פעילות
0
סניפים העולם
0
מטבחים מיוצרים ביום

הטכנולוגיה של ונטה קוצ'ינה

ב-2008 הקבוצה הכניסה לשימוש את קו הייצור האוטומטי לחלוטין HOMAG, המייצר ארבעה סוגים שונים של רכיבים מוגמרים וארוזים עבור יחידות מטבח: כיסויים, מדפים, משטחי עבודה ודלתות לארונות.
בפברואר 2015 הנהיגה Veneta Cucine חידוש טכנולוגי חשוב במערכת הייצור שלה, עם השלמת ההתקנה של מחסן אוטומטי לגמרי. המחסן תוכנן במיוחד כדי לתת מענה לצרכיה של החברה בכל הנוגע לאחסון, טיפול והפצה של הרכיבים המוגמרים. מערכת אחסון אוטומטית חדשה זו מסייעת בשיפור נוהלי הטיפול הפנימיים ובמקסום השימוש בשטח, ונוסף לכך מבטיחה כי הלקוחות יוכלו לאתר את ההזמנה שלהם במהלך כל אחד משלבי הייצור והמשלוח.
בהמשך, בשנת 2016, הציגה החברה את LOTTO1, מערכת אוטומטית הפועלת בשיטת "בדיוק בזמן" (just-in-time) לקיטום וגימור קצוות של מרכיבים ברמת התאמה אישית גבוהה ביותר, במטרה לתת מענה מדויק אף יותר לצורכי הלקוחות.
בתחילת 2019 הושלמו עבודות הבנייה של המפעל החדש באולמי דן סאן ביאג'יו די קלאלטה; מפעל זה יתמקד בייצור Carnato, הדגם החדש ביותר של משטחי עבודה למטבחים.

חטיבת העץ

מקור חומרי הגלם שלנו. עצים אירופיים כגון אלון, דובדבן, ערמונים, מילה ואלמון. עצים אמריקניים כגון אלמון toulipier ואורן צהוב מארצות הברית ו-yesquero negro מבוליביה. אנו מקפידים גם לכרות את העץ בעונה הנכונה, כלומר אך ורק כאשר העץ נמצא במצב של מנוחה, קרי בחורף. במהלך חודשי החורף, הסוכר שבעצים הופך לעמילן המפחית את רגישותם של העצים לפגיעות של מזיקים (חרקים או פטריות). מזיקים אלה גורמים לעיתים קרובות לנזק תמידי למבנה ולצבע הטבעי של העץ. חומרים 6,000 קודים 420 גימורים של משטחי עבודה 10 מערכות 40 דגמים עץ ציפוי לכה (מט או מבריק) דקורטיבי גימור למינציה גימור Colorboard ®BBS אנטי-בקטריאלי PVC שיוצר בוואקום (מט או מבריק) זכוכית (מט או מבריקה) פלדת אל-חלד 300 אפשרויות גימור שונות מבחינת הצבע והמרקם. עם אפשרויות אין-סופיות להתאמה אישית. ​

חשיבה ירוקה

Veneta Cucine מחויבת לפרויקטים שהינם פרויקטים של מחיה במובן הרחב של המילה ולתרומה לקיימות. אנו משתמשים בתרכובות עץ ממוחזרות ב-100% עבור האלמנטים המרכיבים את המטבחים שלנו ובחומרים אשר אינם יוצרים חוסר איזון סביבתי. כמו כן, אנו משתמשים בשיטות ייצור כגון צביעה מבוססת מים במעגל רציף, עם רמות פליטה נמוכות ביותר של חומרים מזיקים. בבסיס מדיניותה של החברה נמצאת "החשיבה הירוקה", פילוסופיה אקולוגית המקדמת חידושים, אשר לא רק מחזקים את השימושיות של המוצרים שלנו, אלא גם מסייעים בהפחתת הזיהום ובהגנה על בריאות המשתמש. עכשיו, המטבח נלחם בחיידקים לאחרונה חדר מונח חדש לשיח ב-Veneta Cucine. "חשיבה ירוקה" היא חשיבה ידידותית לסביבה בשירותה של החדשנות, והיא מובילה לסביבה בריאה יותר ומבטיחה את רווחת המשתמש, נוסף על חיזוק הפונקציונליות של מוצריה של החברה. אחד הרעיונות החדשים המעניינים ביותר הוא BBS® Bacteria Blocker Silverguard, סימן מסחרי אשר נוצר עבור טיפול אנטי-בקטריאלי באמצעות יוני-כסף. הטיפול ניתן למשטחים שעברו למינציה ומפחית את גידול החיידקים ב-99.9%. יתרונה הגדול של המערכת הוא בכך שהעוצמה האנטי-בקטריאלית אינה משתנה עם הזמן, מכיוון שהכסף אינו מגיע בצורה של נוזל; במקום זאת, בעת חדירתו לחומר הוא נאטם בתוך החלקיקים, וכך אינו מתאדה.

תקני איכות

ב-2018 זכתה החברה בתו "Made in Italy" (תוצרת איטליה), המאשר את מקורם האיטלקי של רהיטיה. ב-2013 זכתה מערכת ניהול הבטיחות והגהות במקום העבודה של Veneta Cucine בתקן OHSAS 18001:2007, וב-2012 הטמיעה החברה מערכת ניהול סביבה שהוסמכה כיאות לפי תקן ISO 14001. הדבר השפיע לא רק על נוהלי הייצור של החברה אלא גם על השימוש שלה בחומרים לצורך עמידה בתקנים המגבילים פליטה של חומרים רעילים. המסגרות של ארונות המטבח מיוצרות תוך שימוש בעץ ממוחזר ב-100%.

מערכת ניהול איכות. UNI EN ISO 9001
מערכת ניהול סביבה. UNI EN ISO 14001
מערכת ניהול בטיחות וגהות בעבודה. OHSAS 18001:2007
תו "Made in Italy"

כמו כן, ב-2006 הפכה החברה הראשונה שהנהיגה מערכת צביעה מבוססת מים במעגל סגור, המספקת את אותה איכות מצוינת תוך צמצום דרסטי של פליטת החומרים הרעילים.
ב-2003 זכתה Veneta Cucine בתו ISO 9001 מטעם מכון הבדיקה הגרמני היוקרתי TÜV.
ב-2011 עשתה החברה צעד חשוב נוסף לעבר הבטחת בטיחותם המרבית של הצרכנים. המטבחים של Veneta Cucine היו המוצרים ראשונים (והיחידים) אשר עברו את טיפול ®BBS האנטי-בקטריאלי הבלעדי הידוע כ-Bacteria Blocker Silverguard. הטיפול מיושם על כל משטחי העבודה ועל המשטחים האחרים המצופים בלמינציה, הבאים במגע עם המזון: משטחי עבודה, מסגרות ותחתיות של מגירות.
מדיניות האיכות, הסביבה והבטיחות שלנו

החומרים

6,000 קודים
420 גימורים של משטחי עבודה
10 מערכות
40 דגמים
עץ
ציפוי לכה (מט או מבריק)
דקורטיבי
גימור למינציה
גימור Colorboard
®BBS אנטי-בקטריאלי
PVC שיוצר בוואקום (מט או מבריק)
זכוכית (מט או מבריקה)
פלדת אל-חלד
300 אפשרויות גימור שונות מבחינת הצבע והמרקם.
עם אפשרויות אין-סופיות להתאמה אישית.

BBS

BBS® Bacteria Blocker Silverguard הוא התוצאה של מחקר מתקדם ממושך בנושא סניטציה באמצעות טיפולים הכוללים שימוש במתכות יקרות. כסף הוכח כמתכת האפקטיבית ביותר מבין המתכות האלה עוד מימי קדם. כיום נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר כדי להפוך את המתכת היקרה הזו לננו-חלקיקים שנמרחים על משטחים ומשחררים את יוני-הכסף. היונים הורסים את קירות התא של החיידקים, משבשים את חילוף החומרים שלהם ומונעים מהם להתרבות. במילים אחרות, בשלב הראשון הופכים את החיידקים לבלתי מזיקים, ולאחר מכן מונעים מהם להתרבות במהירות, כך שהם נעלמים לחלוטין מן המשטחים הבאים במגע עם המזון וממשטחי העבודה במטבח שעברו למינציה. במילים אחרות, בשלב הראשון הופכים את החיידקים לבלתי מזיקים, ולאחר מכן מונעים מהם להתרבות במהירות, כך שהם נעלמים לחלוטין מן המשטחים הבאים במגע עם המזון וממשטחי העבודה במטבח שעברו למינציה. מטבחים אמינים, עמידים ומתוכננים בצורה ארגונומית: שובי עין מבפנים ומבחוץ הודות לתרבות הארגונית המפותחת ביותר שלה, Veneta Cucine מתהדרת בנפח ייצור יוצא דופן. כל אחד מן המוצרים שלה מיוצר תוך הקפדה על רמות האיכות הגבוהות ביותר ומייצג את הטכנולוגיות המתוחכמות ביותר ואת הכישורים הטובים ביותר של אנשי המקצוע. אמינות ועיצוב אטרקטיבי הם מה שמייחד את סדרת המוצרים. המוצרים מתחלקים לתחומים של טעם אישי ומעוצבים כולם באופן יפהפה – בין אם מדובר בסגנון המודרני ביותר ובין אם מדובר בקווים מסורתיים, הכוללים בכל זאת את המאפיינים החדשים ביותר.

כל מטבח של VENETA CUCINE הוא יצירת אומנות

כדי לאפשר ללקוחות של ונטה קוצ'ינה ליהנות ממטבח פונקציונאלי עם עיצוב מעורר השראה תוך שימוש בטכנולוגיה גבוהה ופורצת דרך, מציעה ונטה קוצ'ינה 3 סדרות עיצוב שונות:

סדרות מטבחי ונטה קוצ'ינה:

מחלקת ה- LIVING

בנוסף לייצור מטבחים איכותיים ומעוצבים, לחברת ונטה קוצ'ינה מחלקת LIVING המאפשרת מתן פתרונות כוללים לעיצוב הבית ביניהם: מזנונים, שולחנות, כיסאות, כוורות ועוד, הכל תחת קורת גג אחת בייצור המפעל האיטלקי. מחלקת ה- LIVING של VENETA CUCINE שלנו מעניקה מעטפת פתרונות עיצוב לאדריכלים ומעצבים.