top of page

מטבח זכוכית

הטרנד המוביל בענף המטבחים הוא מטבח זכוכית, אשר תפס מקום של כבוד. מטבח זכוכית הוא הלכה למעשה חיפוי אותו מניחים בחלקים השונים של המטבח ובין היתר בקירות, בדלתות ובמשטחי העבודה השונים. 
מטבח הזכוכית מבית  ונטה קוצ'ינה הוא ב
ין המטבחים האיטלקים המובילים בעולם – החברה מתנהלת בדגש על איכות, על בטיחות, על יוקרה ועל סביבה ירוקה. תבניות הייצור הן חדשניות והשימוש אותו עושה החברה הוא בטכנולוגיה מתקדמת בלבד. מטבח הזכוכית שלנו מחוסמת (אנחנו החברה היחידה בארץ שמציעה זכוכית מחוסמת למטבח), ומגיעה עם מסגרת אלומיניום ייחודית המאפשרת עמידות לשנים רבות. 
ניתן להזמין חזית חלקה או חזית מעוצבת CANNETE-חזיתות בעיצוב תלת מימד. 

מדוע לבחור במטבחי זכוכית

זכוכית באמצעותה מייצרים מטבחים היא עמידה לתנאי מזג אוויר משתנים, לרבות קור וחום וניתן להתאים את הצבע ואת הגוונים לדרישות הלקוח, החל מבחירת מטבח זכוכית לבן, דרך השמנת ועד הצבעים הכהים יותר. במקביל ישנן זכוכיות מודפסות בהדפסים יוצאי דופן ומרהיבים שמעניקים לזכוכית נופך מעניין וייחודי.

הזכוכית כחומר גלם עמידה מפני שריטות, מפני חומרי ניקוי משתנים, ואולי ההפתעה המשמעותית ביותר, היא העובדה שעל אף שזוהי זכוכית, היא עמידה וחזקה מאוד מפני שברים. למטבח הזכוכית קו עיצובי מרהיב ויוקרתי שמתאים לכל דרישה ולכל לקוח. משום שהזכוכית נחתכת לכל מידה מתבקשת, היא מתאימה לכל אזור במטבח החל מקירות המטבח , ארונות ובכלל. מטבחי זכוכית מאפשרים עיצוב יוצא דופן ומחזיקים מעמד לאורך זמן.
 

משטח עבודה במטבח

עם השנים שחולפות, יותר ויותר בתי אב מבקשים לעצמם משטחי עבודה במטבח. משטחי העבודה מזכוכית מאפיינים בעיקר את המטבחים המודרניים אך לא רק. משום שהמטבח הפך בעידן הנוכחי  לאזור המרכזי בבית בו נפגשים כל בני המשפחה ו/או החברים, רבים מבקשים להשקיע בו את המרב, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת נוחות העבודה והאחסון. מטבח עם חיפוי זכוכית, מתאים גם לחיפוי משטח העבודה – הזכוכית מחוסמת ועל כן היא נוחה מאוד הן לעבודה והן לתחזוקה.

ארונות מטבח זכוכית

מטבחים מעוצבים מזכוכית מתאימים לבתים מודרניים ועכשוויים ובין בחירת הצבעים ניתן כאמור לבחור בלבן, באפור או בשחור וכמובן מה שביניהם. את חיפוי הזכוכית ניתן לערוך גם בארונות המטבח. חיפוי הזכוכית בארונות המטבח מעניק לחלל את המראה המודרני והעתידים. העיצוב בעלי קווים נקיים ומתאימים לעיצובים אישיים של כל בית אב באשר הוא. 

חיפוי קירות מזכוכית

חיפוי זכוכית, בין אם זה מטבח זכוכית אפור, לבן, שמנת ובכלל יכול להשתלב במקביל על קירות המטבח. הזכוכית הינה זכוכית מחוסמת בעלת תו תקן ועל כן היא מחזיקה מעמד ובטיחותית לשימוש על הקירות. על גבי הזכוכית יוצרים פתחים לשילוב השקעים בהתאמה מושלמת לתשתית החשמל שבנויה במטבח. מראה הזכוכית על הקירות, מעניק למטבח את המראה היוקרתי וניתן להטמיע בזכוכית, הדפסה ככל העולה על דמיונכם ורצונותיכם. את הקירות יש להכין לקראת החיפוי ובמידת הצורך לנקותם, להסיר חיפוי ישן / צבע וכמובן לצבוע ולהסיר שקעים ומתגי חשמל.

שילוב פרזול במטבחי זכוכית

שילוב הפרזול במטבחי זכוכית הוא הומוגני בין אם זהו מטבח זכוכית שחור, לבן ומה שביניהם. כל אחד מבתי האב רשאי לבחור ולשלב במטבחו ידיות אינטגרליות (שקועה או מובנת) בהתאמה מלאה לדרישות ולצורך. המראה האלגנטי והיוקרתי של המטבח, מחייב שילוב פרזול שישמור על הקו העיצובי. מטבחים מעוצבים מזכוכית מיוצרים תוך שימת דגש על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד החל מבחירת הצבע, דרך איכות הייצור, רמת הגימור ועד שילוב הפרזול.
עובי מטבח הזכוכית לרוב הוא עד כ- 6 מ"מ, כך שאין זה משנה אם בחרתם מטבח זכוכית שמנת, שחור ומה שביניהם, עובייה לא ישתנה. את הפרזול אתם יכולים לבחור ממאגר אותו יציגו עבורכם וכמובן שתקבלו את ההמלצה המקצועית והעיצובית לסוגי פרזול ספציפיים המתאימים למטבחכם. 

מדוע לבחור במטבחי ונטה קוצ'ינה ?

ונטה קוצ'ינה החברה המובילה בעולם ליצור מטבחי זכוכית עשתה עלייה לישראל היישר מאיטליה ומציע למגוון לקוחותיה מטבח בהתאמה אישית הן ביחד למידות, לאיכות חומרי הגלם, לצבע המתבקש ובכלל. איכות המוצרים אותם מוציאה החברה מדלתות המפעל הם ברמה הגבוהה ביותר וברמת גימור לא פחות ממושלמת ואולי החשוב מכל, החברה מעניקה ללקוחותיה את האחריות הנדרשת על מנת שכל לקוח יקבל את התמורה המלאה בעבור ההשקעה אותה הוא הקצה למטבח.

קולקציות המטבחים שלנו

כל מטבח של VENETA CUCINE הוא יצירת אומנות

כדי לאפשר ללקוחות של ונטה קוצ'ינה ליהנות ממטבח פונקציונאלי עם עיצוב מעורר השראה תוך שימוש בטכנולוגיה גבוהה ופורצת דרך, מציעה ונטה קוצ'ינה 3 סדרות עיצוב שונות: