top of page

מטבח כפרי

מטבח כפרי בתחום עיצוב המטבחים חווה במשך השנים שלל תהפוכות ושינויים. קשת טרנדים רחבה שבאים וחולפים, סגנונות עיצוב חדשים וחומרי גלם שונים ומגוונים. למרות זאת, מאז ומתמיד, ישנו סגנון אחד שתמיד שמר על פופולאריות גבוהה: מטבח כפרי.

מטבחים כפריים שיגרמו לכם לרצות לעבור לכפר

מטבח כפרי נחשב בעיני רבים לסגנון מלא קסם ונשמה. הוא נחשב לעלית של המטבחים וצבר לעצמו כינויים וסגנונות משנה רבים כמו: מטבח פרובנס, מטבח אנגלי, מטבח עץ כשלכולם מכנה אחד משותף: הסגנון הכפרי החמים והנעים. הסגנון הכפרי לעולם לא יצא מהאופנה ובשל כך הוא משתכלל ומתאים את עצמו לעידן המודרני, כל הזמן. אין סגנון מתאים יותר מהסגנון הכפרי כדי לייצר אווירה עוטפת, ושלווה. בשונה ממטבחים מודרניים בעלי שפה עיצובית אחידה ומצומצמת – הסגנון הכפרי מתאפיין בשילובים של רהיטים ואלמנטים נוספים. הסגנון הכפרי שואב את רוב ההשראה שלו מהחוות של פעם ונע בו זמנית סביב שימושיות ופונקציונאליות. הסגנון הכפרי מורכב לרוב מחומרים טבעיים, בעיקר עץ, אליו מצטרפים פרופילי ברזל בעלי מראה גולמי וטבעי. אנחנו בונטה קוצ'ינה מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר, היחידים בעולם בטכנולוגיית BBS המעניקה למטבח עמידות לעובש, לחות ובקטריות ומבטיחים עמידות גבוהה לשנים רבות, כדי שתוכלו ליהנות מהקסם של מטבח כפרי קלאסי לשנים ארוכות.

סגנון שישראלים אוהבים

מטבחים כפריים נחשבים לאחד מסגנונות העיצוב המתאימים ביותר לאופי הישראלי. מצד אחד, הוא משדר חום, משפחתיות, ביתיות – בדיוק כמו שאנחנו אוהבים, ומצד שני הוא ומורכב מחומרים טבעיים בלבד אשר מתאימים לאקלים הים תיכוני ולאופי הישראלי. רבים טוענים שהסגנון הכפרי מתאים בעיקר לבתי צמודי קרקע אשר ממוקמים באזורים כפריים, אך לעומתם, יש כאלה שחושבים שהסגנון הכפרי מתאים לכל בית בישראל, בשל האהבה שלנו לחום ולמשפחתיות ובעיקר בזכות האופי המארח המאפיין כל כך אותנו הישראלים. הסגנון הכפרי יכול להשתלב בצורה מדהימה כמעט בכל בית, בין אם הוא מעוצב בסגנון כפרי ובין או הוא מעוצב בסגנון אחר. המטבח הוא הלב של הבית ורובנו, אוהבים מטבח שמשדר חמימות, ביתיות ומארח בלב רחב. ונטה קוצ'ינה מייצרת מטבח כפרי כבר מעל 50 שנה ודוגלת בשירות מקצועי ולא מתפשר – בדיוק כמו שאתם אוהבים. בנוסף, ונטה קוצ'ינה מעניקה באופן בלעדי, אחריות מורחבת של 10 שנים על הגופים והפרזולים – כדי לאפשר לכם ליהנות מהמטבח בראש שקט.

תכניסו קצת אופי למטבח

הגישה העיצובית סביב מטבח כפרי מלאה בחומרים וגוונים טבעיים שמקורם בנופים של חבלי ארץ כפריים בארצות כמו צרפת ואיטליה, אשר מעניקים למטבח מראה עיצובי שמלא בערכים כמו משפחה, רומנטיקה, סנטימנטאליות, הרמוניה ואחדות. אחד היתרונות הבולטים של הסגנון הכפרי הוא בכך שהוא לא טרנד חולף ולכן ניתן לראות שהוא מתעדכן כל פעם מחדש ותמיד מתאים את עצמו לטרנדים חדשים. הסגנון הכפרי שם דגש על כניסת אור ואוויר טבעיים פנימה כדי ליצור אווירה של רעננות ושמחה בשעות היום, בזמן שהאור שוטף את המטבח ואוויר נקי מגיע מהחלונות. האנרגיות של הסגנון הכפרי משפיעות לטובה על מצב הרוח ועל הבילוי המשפחתי המשותף. בנוסף לכך, ברוב המקרים, מטבח כפרי מכיל דלפק עץ אשר מקבל אופי משלו. משטח עץ מספק למטבח את האותנטיות ומבטיח סביבת עבודה פונקציונאלית ושימושית. ונטה קוצ'ינה מבטיחה לספק לכל לקוח מטבח מעוצב ברמה הגבוהה ביותר הן מבחינת המוצר והנראות שלו והן מבחינת רמת הגימור וחומרי הגלם.

 

מטבח כפרי ומטבח מודרני

הם שני סגנונות עיצוב מרכזיים אשר מהווים חלק חשוב בעולם העיצוב בכלל ובעולם המטבחים בפרט כבר שנים ארוכות. בשנים האחרונות, מטבחים כפריים ומטבח מודרני הושפעו רבות מהשינויים, הטרנדים והשיפורים התמידיים אשר יצרו סגנון חדש ומיוחד.
מטבח כפרי מבית ונטה קוצ'ינה הוא בחירה מצוינת עבור אלו המחפשים להעניק למטבח שלהם אווירה של חמימות, שלווה, נינוחות, ביתיות, רכות ורומנטיקה

 

מטבחים כפריים מודרנים

מטבח כפרי מודרני מבית ונטה קוצינה הוא דרך מדהימה להכניס נשמה למקום עם הכי הרבה לב בבית – המטבח. מטבח כפרי מודרני הוא סגנון אשר הולך ונעשה נפוץ בשנים האחרונות ומאופיין בעיצוב כפרי עם נגיעות מודרניות. מטבחים כפריים מודרני של ונטה קוצי'נה הוא שילוב היתרונות שבכל אחד מסגנונות העיצוב, מה שיוצר את המטבח מושלם – מטבח שנוח לעבוד בו ונוח לאחסן בו את כלי המטבח השונים, מטבח נקי ומסודר, שיש בו אווירה ביתית, חמימה ונעימה. מטבח כפרי מודרני מבית VENETA CUCINE הוא השילוב המושלם.

 

קולקציות המטבחים שלנו

כל מטבח כפרי של VENETA CUCINE הוא יצירת אומנות

כדי לאפשר ללקוחות של ונטה קוצ'ינה ליהנות ממטבח פונקציונאלי עם עיצוב מעורר השראה תוך שימוש בטכנולוגיה גבוהה ופורצת דרך, מציעה ונטה קוצ'ינה 3 סדרות עיצוב שונות: