עיצוב מטבחים בשנים האחרונות הפך לחלק מרכזי בעיצוב הפנים של הבית. יותר ויותר אנשים שמים דגש לא רק על בחירת מטבח אלא גם על העיצוב שלו בהתאמה עם שאר הבית. המגמות, הטרנדים והמגוון העצום שיש לשוק להציע הפכו את עיצוב המטבחים לתחום מבוקש במיוחד.

מבחר שלא נגמר

אם בעבר הרחוק המטבח היה בעיקר המקום בו מבשלים ואוכלים, כיום המטבח הוא בעיני רבים הלב של הבית. בו נפגשות כל הנפשות שחיות בבית ובו מתנהלות רוב השיחות והרגעים המשפחתיים שהופכים מאוחר יותר לזיכרונות. בשל כך, יותר ויותר אנשים בוחרים בעיצוב מטבחים כאפשרות מועדפת עליהם כאשר הם מתעניינים ברכישה של מטבח חדש. העובדה שלשוק יש מגוון רחב כל כך עצום להציע והרי שכולנו רוצים מטבח ייחודי אשר מותאם אישית לנו, הפכה את תחום עיצוב מטבחים למבוקש במיוחד. בזכות המבחר שלא נגמר והעובדה שקיימים מגוון עיצובים וסגנונות שונים, המטבח שתמיד חלמתם עליו – יכול להפוך למציאות. חברת ונטה קוצ'ינה מעסיקה למעלה מ-500 עובדים, אשר משימתם לעצב, לייצר, לנהל ולהפיץ 10 מערכות ו-40 דגמים המבוססים על 5 מבנים שונים, עם 300 שילובים שונים של צבעים וחומרים. עובדה זו מאפשרת בחירה מתוך מגוון אין-סופי של גרסאות בהתאמה אישית של לא פחות מ-60,000 מערכות מטבח מדי שנה.

כל מטבח של VENETA CUCINE הוא יצירת אומנות

אנחנו בונטה קוצ'ינה מאמינים שהמעצבים שלנו הם לא פחות מיוצרים, מאמנים. הם מלווים באופן אישי כל לקוח שמגיע אלינו ויחד הם הופכים את החלום שלו – למציאות. בנוסף לכך, ונטה קוצ'ינה נחשבת למובילה בכל הקשור למגמות חדשות ולהפיכת עיצוב מטבחים לערך נגיש לכולם. כיום, בזכות הניסיון הרב, המעצבים המובילים והמומחים בקבוצה, הפכה ונטה קוצ'ינה ליצרנית החשובה ביותר של ריהוט מטבח באיטליה ומובילה בכל הקשור לעיצוב מטבחים. החברה המהווה דוגמה מעולה לתעשייה איטלקית מהשורה הראשונה, הפכה בשנים האחרונות הודות לחזונות של המייסד שלה, הניצב עדיין בראש החברה. בנוסף לכך, החברה עושה שימוש בהליך ייצור ייחודי באמצעות קו הייצור האוטומטי לחלוטין HOMAG, המייצר ארבעה סוגים שונים של רכיבים מוגמרים וארוזים עבור יחידות מטבח: כיסויים, מדפים, משטחי עבודה ודלתות לארונות. כמו כן, בסיס מדיניותה של החברה נמצאת "החשיבה הירוקה", פילוסופיה אקולוגית המקדמת חידושים, אשר לא רק מחזקים את השימושיות של המוצרים שלנו, אלא גם מסייעים בהפחתת הזיהום ובהגנה על בריאות המשתמש.

עיצוב מטבחים | מבחר שלא נגמר

מטבחי ונטה קוצ'ינה הם בעלי יתרונות רבים:

שימוש בחומרי גלם איכותיים ומובחרים בלבד

עיצוב חלק ופרקטי המותאם לצרכים שלכם

קווים דקים ומינימליסטיים, גימורים מרשימים ונקיים

שימוש בטכנולוגיה חדישה והמתקדמת ביותר

מטבח מעוצב הוא לא רק מטבח יפה

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב מטבחים חשוב לזכור כלל חשוב ועיקרי: המטבח נועד לשרת את כל הצרכים שלכם והוא חייב להתאים בצורה מושלמת ואידיאלית כדי שתוכלו ליהנות ממנו במשך שנים רבות מבלי לרצות להחליפו עקב חוסר התאמה בעוד תקופה לא ארוכה. עיצוב מטבחים מבוסס בין היתר גם על פונקציונאליות ונוחות השימוש במטבח על מנת לאפשר מטבח שהוא לא רק יפה, נקי, מרשים ומודרני – אלא גם מטבח שקל ונוח לעבוד, לבשל, לאכול ואולי אפילו לארח בו. לכן, כאשר אתם ניגשים להתרשם ממגוון המטבחים, העיצובים והסגנונות שיש לשוק להציע – זכרו לא לבחור רק לפי "מה שיפה" אלא גם לפי מה שמתאים לכם. בזכות צוות המעצבים המומחים של ונטה קוצ'ינה, אתם לא לבד בתהליך הזה, ואתם יכולים להיות רגועים. המעצבים שלנו יפגשו איתכם, יתכננו, יחקרו ויבדקו יחד איתכם מהו מטבח החלומות שלכם – ואיך אפשר להפוך אותו לפונקציונאלי ונוח בצורה מושלמת וכזאת שמתחברת בצורה הרמונית יחד עם האלמנטים העיצוביים שאתם אוהבים.

קולקציות המטבחים שלנו

עיצוב מטבחים | מבחר שלא נגמר