כיום, עיצוב מטבחים מהווה חלק מרכזי בעיצוב ובתכנון של כל בית חדש או בית לפני שיפוץ / שדרוג. עיצוב מטבחים הוא אמנם תחום רחב ומגוון המכיל בתוכו כמות אפשרויות בלתי נגמרת, אך לפני שתבחרו את הסגנון המתאים ביותר עבורכם כדאי שתבקרו ב- VENETA CUCINE ותתרשמו ממספר סגנונות שונים וזאת כדי שתוכלו לבחור את המטבח המתאים ביותר עבורכם. עיצוב מטבחים עם ונטה קוצ'ינה נותן גם מענה אופטימאלי לצרכים ולאורח החיים של המשפחה, וגם משמש לביטוי עצמי של בני המשפחה.

מבית veneta cucine

מטבחי יוקרה של ונטה קוצ'ינה

בשנים האחרונות, הפכו מטבחי יוקרה לנפוצים במיוחד. כולנו מבינים כי עיצוב ורכישת מטבח הינה תהליך המבוצע בעת רכישת דירה או שיפוץ דירה קיימת בלבד ולכן מעוניינים להקדיש תשומת לב מקסימלית גם לפרטים הקטנים ביותר ובכך ליצור את הגימור המושלם במטבח. מטבחי יוקרה מבית VENETA CUCINE עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תוך ניצול מקסימלי של חלל המטבח והובלת הטרנדים החמים ביותר בתחום.

מי לא אוהב את איטליה? מדינה חלומית ומדהימה שהביאה לתרבות שלנו אוכל טוב, ערים מרהיבות לטייל בהן בחופשות, שירים רומנטיים ושפה מהפנטת. בכל הנוגע למטבחים, מטבחי יוקרה והמטבח איטלקי הפך בשנים האחרונות לפופולארי ביותר אשר מוביל את קו העיצוב בכל העולם. הפופולריות של מטבח איטלקי מגיעה לידי ביטוי במראה ייחודי המשתלב עם כל סגנון עיצוב. מטבח איטלקי מבית VENETA CUCINE הוא שילוב מדויק של פשטות ויוקרה.

מוצרי פרזול מתקדמים

במטבחים יוקרתיים מבית ונטה קוצ'ינה ניתן למצוא מגוון מוצרי פרזול מתקדמים ביותר, חיצוניים ופנימיים.

עיצוב חדשני

ונטה קוצ'ינה שמה דגש על עיצוב מטבחי יוקרה שמתאימים לסגנון האישי של בעל המטבח תוך שימוש בטרנדים החדשים ביותר בתחום.

תכנון שטח המטבח

תכנון מעמיק וקפדני מאפשר להפוך את המטבח לחלל יעיל, מעוצב ונגיש עבור מי מטבח יוקרתי מבית ונטה קוצ'ינה מעוצב בהתאמה ובאופן ייחודי לכל לקוח בהתאם לטעמו האישי ולחזון העיצובי.

איכות גבוהה במיוחד

מטבחי היוקרה של ונטה קוצ'ינה מאופיינים ברמת ייצור גבוהה ובשימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד.

קולקציות המטבחים שלנו